Utdelade Trippeldiplom

Utdelade Trippeldiplom:

2020

Puckolinas Miriel via Lydnad startklass, Appellklass sök, Utställning samt Vallanlagsprov.
Ägare: Marie Edlund-Thunberg
Active Star’s Castor via Lydnad startklass, Rallylydnad, Utställning.
Ägare: Jeanette Petersson
Mironik’s Isis via Nose Work, Lägre klass spår och Lydnadsklass 1.
Ägare: Agneta Cottin
Skyelice Premier Blue Diamond via Lägre klass sök, Utställning, Lydnad startklass. Ägare Britta Söderberg.
Springmist,s Blaze Rod via Lydnad startklass, Högre klass spår, Utställning. Ägare: Elisabeth Bauer
Mironik’s Durietz via Lägre klass sök, Rallylydnad, Lydnad.
Ägare: Klara Kristalova
Mironik’s Jingbo via Lydnad, Lägre klass spår, Utställning.
Ägare: Klara Kristalova
Oneway’s Oops via Lägre klass spår, Lydnad startklass, Utställning.
Ägare: L-L Eriksdotter
Mironik’s Elvis via Lydnadsklass 3, Lägre klass spår, Rallylydnad,Viltspår. Ägare: Ingela Pettersson
Dustless Saga The One And Only via Lydnad startklass, Nosework, Rallylydnad.
Ägare: Yvonne Westberg
Mironik’s Secura via Rallylydnad, Appellklass spår, Lydnad startklass.
Ägare Jytte Sigsgaard
Mironik’s Rebell via Rallylydnad, Utställning, Lägre klass spår.
Ägare: Monica Johansson

2019

Gatefields Good News
Ägare: Maria Lind
Puckolinas Célile
Ägare: Jeanette Anderson
Fancymore Treasure of My Love
Ägare: Lisa Samuelsson
Springmist´s Blazing Fire
Ägare: Katarina Hultman
Mc Leod´s Hope Rising
Ägare: Marie-Louise Muhr
Cool Lines Call Of Duty
Ägare: Ida Dahlberg Andersson
Mironik’s Zenoni
Ägare: Emma Hult
Gatefields Golden Magic
Ägare: Kerstin Flodén
Gatefields Sweet Little Fire Fly
Ägare: Kerstin Måntelius
Angeleyes Magic Celesta
Ägare/förare: Inga Elmersson/Ägare: Christina Johansson
Karlotta vom Bopparder Hamm Åsa Haglund
Collyshets Harley Leif Lagerqvist
Gatefieds Magic Smile
Ägare: Anna Eklund

2018 

Mironik´s Panizzi
Ägare: Emma Hult
Gemdales Älskade Ädelin
Ägare: Marie Eriksson
Gemdales Energiska Erik
Ägare: Lotta Thoren
Gatefields Hot or What
Ägare: Marianne Hansson
Gatefields My Name is Fame
Ägare: Marianne Hansson
KORAD SEUCH NOUCH RLDN Gatefields Sunny Girl
Ägare: Marianne Hansson
Fornborgens Major Melker
Ägare: Maria Godolakis

2017

Gatefields Gyllene Solstråle
Ägare: Marianne Hansson
Gatefields Smoke on the Water
Ägare: Marianne Hansson
Gatefields Good Ol´Days
Ägare: Marianne Hansson
Gatefields I´m All a Flame
Ägare: Marianne Hansson
Fashings Morningbeam in the Rainbow
Ägare: Yvonne Westerberg
Springmist´s Mandrake the Magician
Ägare: Elisabeth Pettersson
Vilda-Meduza Bönan Bonnie
Ägare: Hanna Lundmark
Ullåsas Helly Hansen
Ägare: Helene Mårtensson
Skylice Black Star Sapphire
Ägare: Kerstin Nilsson
Gatefields Space Pirate
Ägare: Marketta Mokko
Fancymore Magic Treasure
Ägare: Anneli Hulten Åkerlund
Skylice a Heart Pikake Lei
Ägare: Carin Bengtsson
Springmist´s Wild Fire Goblin
Ägare: Jeanette Borgenstav
Mosstrooper Jazz Harmony
Ägare: Alf Oskarsson
Fornborgens Mister Milton
Ägare: Helen Eimar

2016

SEUCH DKUCH KORAD TJH Cinnaberry’s Almost an Angel
Ägare: Kristin Jauve
SEUCH DKUCH FINUCH NORDUCH INTUCH LP1 LP2 Gemdales Tremendous Tintomara
Ägare: Kristin Jauve
SEUCH KORADLP1LP3 Gemdales Twinkle Little Tinder
Ägare: Kristin Jauve
Vilda-meduza Bus Bozo
Ägare: Julia Indergand
Gold Status Sound of Victory
Ägare: Hans Johansson
KORAD Damaianus Grip
Ägare: Marie Baaz
KORAD SE UCH Törnskogens Betty Barclay
Ägare: Marie Karlsson
TJH KORAD RLDN RLDF RLDA NORDUCH LP1 SV-15 Seamist Ice Spirit
Ägare: Ann-Marie Drougge
LP1 LP2 SEVCH Fancymore Blossom Angel
Ägare: Maria Johansson
KORAD Margrave Hills Credo In Te S
Ägare: Karin Carlsson 
LP1 SEUCH SEVCH Fancymore Angel of Love
Ägare: Annica Nyström   
KORAD LP1 LP2 RLDN RLDF Gemdales Nice Natalie
Ägare: Jeanette Hansson
LP1 LP2 RLDN RLDF RLDA RLDM Gemdales Unbelievable Ursula
Ägare: Jeanette Hansson
LP1 RLDN RLDF RLDA RLDM Ikkatorpet’s Cajza
Ägare: Jeanette Hansson
LP1 LP2 RLDN RLDF RLDA Mironik’s Bridge
Ägare: Jeanette Hansson
LP1 RLDN Seamoor Golden Delicious
Ägare: Jenny Jonsson
Roxina’s Cessna Conquest
Ägare: Henrik Lindström
Mironik’s Veni
Ägare: Ann Karlsson
Damaianus Ursinus
Ägare: Helena Ringbom-Samuelsson
LP1 Springmist’s Red Hot Chili Pepper
Ägare: Eva Tillberg-McLaren
Dreamwishes Aroma
Ägare: Ingrid Persson
Springmist’s Wild Furious Monster
Ägare: Elisabeth Bauer
KORAD Fornborgens Isadora
Ägare: Barbro Lundgren Laurell
KORAD LP1 LP2 Springmist’s Weeping Willows
Ägare: Mia Pettersson
KORAD LP1 Fornborgens Iris
Ägare: Mia Pettersson
SEVCH Fornborgens Häftiga Häxa
Ägare: Marianne Kvist
LP1 Fornborgens Garp
Ägare: Sören Stolt
KORAD LP1 RLDN RLDF RLDA Brancirs Born Strong
Ägare: Marie Edlund-Thunberg
KORAD LP1 RLDN RLDF Fireglow Farfalina of the Biscuitbox
Ägare: Kristina Svarén
SEVCH LP1 RLDN RLDF RLDA RLDM Springmist’s the Rednex
Ägare: Marie-Louise Muhr
LP1 Fornborgens Ivanhoe
Ägare: Inger Gille
KORAD LP1 Highflying Hawk of the Biscuitbox
Ägare: Inger Gille
KORAD LP1 RLDN RLDF RLDA RLDM Damaianus Gnistra
Ägare: Yvonne Westberg
KORAD LP1 SEUCH SEV-15 SEVV-15 Mari-Mon’s Silver Sky
Ägare: Gunnel Hallström
KORAD HTM1 LP1 LP2 RLDN RLDF RLDA Seamist Sheriff Star
Ägare: Erica Svensson
LP1 LP2 SEVCH RLDN RLDF RLDA Fornborgens Helylle Heidi
Ägare: Britta Hammarström
CIB KORAD LP1 NOV-12 NORDUCH RLDN RLDF RLDA RLDM Mironik’s Viktor Ägare: Carina Persson-Näslund
LP1 LP2 Puckolinas Kiros
Ägare: Åsa Haglund
LP1 LP2 Springmist’s Spooky Wild Thing
Ägare: Kent Haglund
Korad LP1 RLDN RLDF Fancymore Crazy In Love
Ägare: Anette Nyström
SEVCH Skyelice A Plumeria Lei
Ägare: Per & Gudrun Carlsson